Strona początkowa| Misja firmy| O firmie| Zarząd| Dane kontaktowe
O firmie
P.P.H.U. „PORMAT” działa od 1992 roku .
Wysokie kwalifikacje kadry technicznej i załogi, nabyte podczas realizacji inwestycji dla polskich i zagranicznych kontrahentów sprawiają, że jakość wykonania i terminowość są głównym atutem naszej firmy. Oprócz wspomnianych wyżej kompetencji i fachowości pracownicy firmy „PORMAT” wykazują się na każdym etapie wykonawstwa dużą elastycznością organizacyjną oraz kulturą techniczną i osobistą, co pozwala na bezkolizyjne wykonywanie usług oraz kooperację z innymi branżowymi wykonawcami. Reagując na ciągle zmieniające się wymagania, uwzględniamy je w taki sposób, aby nie wpłynęły na założenia harmonogramu inwestycji.
Działalność P.P.H.U. „PORMAT” polega na kompleksowym wykonawstwie obejmującym remonty i inwestycje na obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej, w budownictwie mieszkaniowym oraz zakładach przemysłowych.
Wprowadzamy nowe technologie wykonawstwa i materiałów, współpracując w tematach nowatorskich rozwiązań z firmami polskimi i zagranicznymi, posiadającymi wymagane uprawnienia i certyfikaty.
O firmie Oferta Referencje Zrealizowane kontrakty Aktualnosci Napisz do nas